Dla harmonii ciała, oddechu i umysłu

8 LISTOPADA: PRAKTYKA JOGI ZGODNIE Z INDYWIDUALNĄ KONSTYTUCJĄ WG AJURWEDY
Praktyka jogi zgodnie z indywidualną konstytucją wg ajurwedy
czyli jak dobrać indywidualną praktykę do swojej konstytucji psychofizycznej.
 
8 listopada (niedziela), godz. 10:00 – 18:00 (z przerwą na obiad)
 
Prowadzi: Dariusz Witkowski
 
W programie m.in. porównamy dwa wielkie systemy – jogi i ajurwedy – dowiemy się, jak wykorzystywać wiedzę o swojej konstytucji zaczerpniętą m.in. z ajurwedy, by lepiej, pełniej i bardziej świadomie korzystać z narzędzi oferowanych nam przez jogę (asany, pranajamy, medytacje i inne), jak świadomie dobierać praktykę stosownie do swojej konstytucji, pór roku, pory dnia, etapu życia i innych czynników.
 
Celem warsztatu nie jest danie uczestnikom gotowej pigułki, ale bardziej zachęcenie do indywidualnych poszukiwań, badań i dociekań i zwiększenie świadomość, by nie używać jogi automatycznie, ale bardziej świadomie poruszać się po ogromie możliwości jakie ona oferuje, dostosowując praktykę do swojej unikalności.
 
Każdy z nas jest unikalny i niepowtarzalny – trzeba korzystać z odpowiednich narzędzi i w odpowiedni sposób, aby tę unikalność wydobyć i oszlifować z tego co zbędne. Warsztat ma charakter autorski i jest wynikiem wielu lat doświadczeń, studiów i refleksji autora.
 
DARIUSZ WITKOWSKI
Certyfikowany nauczyciel jogi wg metody Iyengara. Praktykuje różne formy jogi i samorozwoju od 1988 r., od początku pod okiem Jurka Jaguckiego. W tym czasie uczestniczył w wielu szkoleniach i warsztatach w Polsce, Europie i Indiach. Swoją wiedzę z ajruwedy zdobywał pod okiem nauczycielki z Holandii Carli van Dijk. Obecnie dalej się dokształca w tej dziedzinie u innych nauczycieli. Naturoterapeuta, akupunkturzysta, terapeuta medycyny chińskiej, astrolog. Jego pasją są masaże – Lomi-Lomi, Ma-uri, ajurwedyjski, tajski, masaż misami dźwiękowymi. Organizuje kursy, warsztaty i szkolenia z zakresu szeroko pojętego samorozwoju z nauczycielami z całego świata.
 
Koszt udziału:
200 zł (w tym obiad)
 
Uwaga!
Ilość miejsc na warsztacie ograniczona, o zapisach decyduje kolejność zgłoszeń potwierdzonych zaliczką (zaliczka 100 zł płatna tylko gotówką w recepcji szkoły).
 
Miejsce:
Szkoła Jogi Jurka Jaguckiego
Szczecin, ul. Księcia Bogusława X 3/3 (III piętro)
 
Informacje i zapisy:
tel. 91 430 78 62
email: szkola@yoga.szczecin.pl
4 STYCZNIA - 1 MARCA : DWUMIESIĘCZNY INTENSYWNY KURS JOGI DLA POCZĄTKUJĄCYCH W NASZEJ SZKOLE

poniedziałki i środy godz. 18.15-19.45

prowadzenie: Oskar Jagucki

Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z jogą, a także osoby, które postawiły już pierwsze kroki, a chciałyby pogłębić swą wiedzę i umiejętności.

Program kursu składa się z 16 półtoragodzinnych lekcji. Po ukończeniu kursu każdy uczestnik będzie miał stabilną teoretyczną i praktyczną podstawę i będzie mógł kontynuować praktykę na regularnych lekcjach jogi oraz samodzielnie w domu.

Ukończenie kursu nie nadaje żadnych uprawnień do nauczania jogi, a jego celem jest jedynie umożliwienie osobom zainteresowanym rozpoczęcie praktyki jogi pod fachowym okiem nauczyciela w zamkniętej grupie.

PROGRAM ZAJĘĆ JEST UKIERUNKOWANY NA:
– zdobycie podstawowej wiedzy na temat praktyki jogi metodą Iyengara,
– poznanie zasad prawidłowej pracy z ciałem,
– naukę metod relaksacji,
– konsekwentny i trwały rozwój.

ZALETY UCZESTNICTWA W KURSIE:
– stałe dni i pory zajęć,
– stała, zamknięta grupa i ten sam nauczyciel,
– program specjalnie przygotowany dla potrzeb osób początkujących,
– możliwość kontynuowania praktyki na regularnych lekcjach jogi.

Po zakończonym kursie grupa będzie funkcjonowała nadal jako już otwarta lekcja jogi dla każdego dając wszystkim możliwość kontynuacji.

KOSZT DWUMIESIĘCZNEGO KURSU: 400 zł.
Zniżka dla studentów, emerytów i rencistów – cena 320 zł.

UWAGA!
Liczba osób na kursie jest ograniczona wielkością sali i ilością sprzętu do jogi. O zapisach decyduje kolejność zgłoszeń i wpłata zaliczki w wysokości 150 zł. Druga rata płatna w dniu pierwszych zajęć. Płatność gotówką w recepcji szkoły lub przelewem na rachunek szkoły:
odbiorca: Szkoła Jogi Jerzy Jagucki
nr konta: 35 1090 1492 0000 0001 3296 3360
tytułem: kurs dla początkujących

INFORMACJE I ZAPISY:
Szkoła Jogi Jurka Jaguckiego
Szczecin, Ks. Bogusława X 3/3 (deptak, III piętro)
tel.: 91-430-78-62
email: szkola@yoga.szczecin.pl

Z A P R A S Z A M Y !!!